Kim?

Merhaba, ben Bahadır.

Bu sitede takip ettiğim yenilikleri, ilginç bulduğum kaynakları ve paylaşmaya değer gördüğüm tecrübelerimi yazıyorum. Yazmanın keşfetmek olduğuna inanıyorum ve yazdıkça keşfediyorum, keşfettikçe de yazıyorum…

Yolu ve yolculuğu çok seviyorum. Bazen bisiklet ile yolları ve ağaçları sindire sindire havayı içime çekerek yolda olmayı bazense kısa zamanda çokça keşfetmek için direksiyon başına oturmayı seviyorum. Yolda tanıştığım insanlar, dinlediğim hikayeler, tattığım lezzetler karnımı doyuruyor. Yolların sonunda güzel bir gölgeye çadırımı atıp sessizliği dinlemeye, dostlarla ateş başında uyuyakalmaya bayılıyorum… Seyahat rotaları ve güzel kamp noktalar ile ilgili paylaşımlarımı burada bulabilirsiniz.

Yolda ol(a)madığım zamanlarda ise İstanbul’da yenilikler, keyifli projeler kovalıyorum. Son zamanlarda mobil cüzdan ve ödeme sistemlerine merak sarmış durumdayım. E tabi ki bunda yaklaşık 2 senedir bir mobil cüzdan projesinde çalışıyor olmamın etkisi büyük. Bu proje hakkında bilgi almak için bana LinkedIn’den veya buradan ulaşabilirsiniz.

Güncel not: 2018 itibari ile Berlin’e taşınmış bulunmaktayım. Mealk kit delivery alanında faaliyet gösteren bir şirkette ürün yöneticisi olarak çalışıyorum. Artık İstanbul’dakiler ile bir kahve için buluşmak zor olsa da her zaman Skype yapmak bir seçenek.

Aynı zamanda Fabrikatör isimli girişimimize de uzaktan destek vermekteyim.

Bi ara görüşelim? derseniz sizi şöyle alalım.

Özgür ve mutlu kalın.